Witaj na stronie demo systemu Ranks.pl. W tym miejscu zobaczysz jak może wyglądać Twoja strona ligowa. Zachęcamy również do kliknięcia "Zobacz demo" i wzięcia udziału w krótkiej, interaktywnej wycieczce. W jej trakcie poznasz najważniejsze funkcje systemu Ranks i zobaczysz, dlaczego warto rozpocząć korzystanie z niego w Twojej lidze jeszcze dzisiaj!
avatar

Zapisy do Edycji V

W dalszym ciągu trwają rozgrywki w ramach Ligi II rozgrywek Ligi Siatkówki Ranks. Czekają nas równie baraże miejsce w ligach na przyszły sezon, ale już teraz rozpoczynamy proces zapisów do rozgrywek Edycji V. Zapraszamy wszystkich chętnych do wysyłania zgłoszeń wraz z wypełnionym formularzem. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy zgłaszać poprzez formularz na stronie kontaktowej. Zapraszamy!

avatar

Turniej finałowy Ligi I Rozgrywek Edycji IV

22. października odbył się turniej kończący zmagania pierwszej ligi rozgrywek czwartej edycji Ligi Siatkówki Ranks. Rozegrane zostały cztery bardzo zacięte mecze. W meczu o 7. miejsce Mar-Trans Zgierz pokonało zespół TorPor Lubsza 3:1. Miejsce 5. po najdłuższym spotkaniu turnieju finałowego wywalczył zespół KS Zgorzelec zwyciężając po tie-breaku 3: 2 z Wirek Teamem. Miejsce 3. przypada drużynie Kochlew Mokre, która pewnie pokonała 3:0 Volley Centrum. Mecz o 1. miejsce w lidze również dostarczył wielu emocji. Puchar zdobyło AZS Police pokonując 3:1 drużynę Ogień Kamieniec.