Turniej finałowy Ligi I Rozgrywek Edycji IV

22. października odbył się turniej kończący zmagania pierwszej ligi rozgrywek czwartej edycji Ligi Siatkówki Ranks. Rozegrane zostały cztery bardzo zacięte mecze. W meczu o 7. miejsce Mar-Trans Zgierz pokonało zespół TorPor Lubsza 3:1. Miejsce 5. po najdłuższym spotkaniu turnieju finałowego wywalczył zespół KS Zgorzelec zwyciężając po tie-breaku 3: 2 z Wirek Teamem. Miejsce 3. przypada drużynie Kochlew Mokre, która pewnie pokonała 3:0 Volley Centrum. Mecz o 1. miejsce w lidze również dostarczył wielu emocji. Puchar zdobyło AZS Police pokonując 3:1 drużynę Ogień Kamieniec.